مشاوره ، فروش و اجرای سیستم های نظارت تصویری و امنیتی

شرکت رایان پدیده ماهان در سال 1391 تاسیس شده است که در تمام این مدت به صورت مستمر در زمینه های مشاوره ،فروش و اجرای پروژه های متعدد در زمینه های تکنولوژی سخت افزار ، شبکه های کامپیوتری ، دوربین های مداربسته و سیستم های امنیتی فعالیت نموده و از کادری مجرب ، آزموده و متخصص برخوردار می باشد و اینک در فروشگاه اینترنتی خود با مجموعه ای از کالاهای باکیفیت،متنوع در خدمت شما می باشد و شما با خرید از این مجموعه، لذت خرید اینترنتی را همیشه به یاد خواهید داشت.

دستاورد ها :

از مهمترین دستاوردهای این شرکت داشتن واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش  می باشد. این واحد بصورت بسیار مدرن و مکانیزه اداره می گردد، به گونه ای که به هیچ عنوان تاخیری در ارائه خدمات به مشتریان بوجود نیاید.

استاندارد های ISO :

شرکت رایان پدیده ماهان با بکارگیری فن آوری های نوین، همکاری با متخصصین برجسته، انتقال تجربیات گذشته در قالب آموزش پرسنل و جذب نیروهای مستعد و دارای صلاحیت در کنار تکنسین های کارآمد همواره به ارتقای سطح کیفی پروژه ها در بستر همکاری های بلند مدت می اندیشد و اصولی را سرلوحه ارزش های خود قرار داده که سنجش مستمر میزان رضایت مشترکین با هدف حرکت به سوی مدیریت کیفیت جامع از اصلی ترین این ارزشهاست.

خط مشی شرکت :

در این راستا اصول عمومی و خط مشی کلی شرکت بر چند محور ذیل استوار است:

♦️ نوآوری در محصولات و نحوه ارائه خدمات

♦️ خدمات پس از فروش در کلاس جهانی

♦️ رعایت استانداردهای بین المللی

♦️ اعتقاد بر اصل مشتری مداری

♦️ ارائه مشاوره تا حصول نتیجه

♦️ استفاده از تجهیزات برتر

♦️ قیمت مناسب

رایان پدیده ماهان
TOP